Kalendar događanja

Seminar o EQF i NQF
Nedelja, 14 Septembar 2014,  8:00
Do Utorak, 16 Septembar 2014

U okviru Tempus SPEED projekta, Univerzitet u Nišu i Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja organizovaće seminar na kome će se upoređivati Evropski kvalifikacioni okvir (EQF, prema engl. European Qualification Framework) sa različitim nacionalnim kvalifikacijama za obavljanje delatnosti u oblasti sportskih nauka (NQF, prema engl. National Qualification Framework).

EQF predstavlja instrument za razvoj i klasifikaciju kvalifikacija u skladu sa nizom kriterijuma za određivanje postignutog nivoa učenja.
Univerzitet u Nišu i Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja biće domaćini brojnim delegatima iz Rima, Atine, Beča, Odensea, Elbasana, Tirane, Skadra, Prištine, Novog Sada i Beograda.

Preuzmite TEMPUS SPEED Rollup (pdf, 5MB) u punom formatu (85 x 200 cm). Ispod možete da vidite smanjenu verziju.

tempus speed rollup