U periodu 09.11.-28.11.2015. godine u Novom Sadu je u organizaciji Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja Univerziteta u Novom Sadu, a u okviru  Tempus SPEED projekta, organizovan intenzivni kurs za studente sa partnerskih visokoškolskih ustanova učesnika navedenog projekta.

kurs_novi_sad_09112015_1
kurs_novi_sad_09112015_2

Kurs pod nazivom „Fizička aktivnost i javno zdravlje“ sproveden je u funkciji pilot programa budućih master studija koje će proizaći sa Tempus SPEED projekta. Univerzitet u Nišu predstavljalo je dva studenta doktorskih akademskih studija, Danijela Radaković-Živković i Jelena Vukosavljević, i za svoje učešće ostvarile su 15 ESPB koji će biti upisani u dodacima njihovih diploma.

kurs novi sad 09112015 3

Intenzivni kurs sproveden je na engleskom jeziku od strane nastavnika sa partnerskih, visokoškolskih institucija. Ispred Univerziteta u Nišu, Prof. dr Dragan Radovanović održao je predavanje pod nazivom „Nutrition and special populations“. Lista predavača, satnica i predavanja dati su u prilogu.

Preuzmite Time table kursa u Novom Sadu.